Zanim powstaną listy startowe... i słówko o fantach

   Zawody już za kilka dni - czas więc byłoby stworzyć listy startowe. I to się stanie, ale najpierw - czyli do jutra (czwartek) w południe - chcielibyśmy ustalić kilka spraw, dotyczących Zawodników i ich startów w najbliższy weekend. Po pierwsze zatem - osoby, które deklarowały chęć dogłoszenia się (albo kogoś) - proszone są o dosłanie danych. Imię, nazwisko, kategoria, klub, nr licencji, nr ewidencyjny PZOS (kto posiada), nr chipa - takie tam. 

 Po drugie - krótka wykładnia z przepisów. Każdy będzie miał okazję ścigać się na trzech etapach Mazovii; w klasyfikacji łącznej będą brane pod uwagę wszystkie trzy rezultaty, zatem nie ma większego sensu zmienianie kategorii na jeden bieg. Ta uwaga nie dotyczy wszelako kategorii M 20; ponieważ na dystansie długim zgłoszonych jest tylko dwóch zawodników - zostaną dołączeni do kategorii M 21. A generalkę Mazovii będą mieli z dwóch, pozostałych, etapów. CHYBA, ŻE do kategorii M 20 zgłosi na długi dystans ktoś z M 17 (bo raczej nie z M 14?) - i wtedy normalnie zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski dla M 20 na klasyku. O ewentualnej decyzji potencjalnych chętnych na przeskoczenie do M 20 proszę poinformować do czwartku, do godziny 12.00.

  Ale tutaj drobna uwaga; zawodnik, który "na chwilę" wyskoczy z M 17, by jeden wyścig pojechać w M 20 - a potem wróci do swojej kategorii, traci tym samym szansę na klasyfikowanie w całej trzyetapówce. Niby nic; ale wartość nagród w puli zawodów znacząco przekracza 10 000 PLN. Nie, nie pomyliłem zer. Ponad 10 patyków.

 Prosimy zatem o szybkie dogłaszanie się  - oraz o ewentualne decyzje, dotyczące startu na długim dystansie. 

Komentarze

Kiedy można spodziewać się

Kiedy można spodziewać się kolejnego biuletynu z parametrami tras i miejscami startów? Ostatnio nastała jakaś nowa świecka tradycja, że takie informacje pojawiały się albo późno w piątek albo wręcz nad ranem w sobotę co wg mnie jest zdecydowanie za późno (i nie zawsze w centrum zawodów jest dostęp do internetu).