Jeszcze więcej medali

  Wczoraj było o medalach - to dzisiaj też, co sobie będziemy żałować... Otóż Mazovia Cup to impreza, na której będzie można odebrać medale nie tylko za osiągnięcia na tych, konkretnych, zawodach. Jak się okazuje - medale otrzymają również zawodnicy, którzy wywalczyli je jeszcze w czerwcu. A to za sprawą salomonowego wyroku, ogłoszonego właśnie na stronie naszej Organizacji-Matki, czyli PZOS. Kto jeszcze nie kliknął, niechaj to uczyni i przeczyta...

  Gdyby komuś jednak się nie chciało zajrzeć na stronę związku - streszczam sprawę. Chodzi o MP w sprincie, rozegrane podczas Poland Cup, czyli zawodów RJnO w Polanicy-Zdroju. Wówczas to - podczas dekoracji - polscy zawodnicy ze zdumieniem skonstatowali, że blachami za krajowe mistrzostwa dekorowani są koledzy zza granicy. Stranieri jeździli wprawdzie szybko, ale nie mieli licencji - stąd konsternacja i oburzenie naszych czempionów mapnika.

 Teraz bedzie szansa wyprostować nieco czerwcowe zamieszanie; dla zainteresowanych zaś - jest dodatkowy bodziec, by przyjechać w ten weekend do Warszawy!

Komentarze

Dobrze jeszcze jak by

Dobrze jeszcze jak by organizator zawodów skorygował wyniki na Swojej stronie bowiem nadal z nich wynika, że zawodnicy z Polski w większości medali nie zdobyli - po prostu należy napisać, że zawodnicy zagraniczni startowali PK.